Очільник району відвідав Оноківську школу

У рамках робочої поїздки 27 лютого голова райдержадміністрації   відвідав Оноківську  загальноосвітню школу I-III ступенів.

Керівник району  оглянув приміщення закладу освіти, ознайомився з умовами навчального процесу, матеріально-технічним забезпеченням та поспілкувався з педагогічним колективом щодо питань, які виникають у роботі.

Разом з директором поговорили про роботу навчального закладу, творчі здобутки учнівсько-педагогічного колективу та спортивні досягнення. Також обговорили головні напрямки подальшого розвитку школи.

Вячеслав Миколайович висловив задоволення станом підготовки навчального закладу, зауважив що школа затишна і охайна, а директор вболіває за своїх учнів та колектив. Відмітив здобутки юних спортсменів, адже учні Оноківської школи достойно представляюсь район на спортивних змаганнях, та є неодноразовими чемпіонами України з волейболу.

В результаті зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, що завжди готовий вислухати та розглянути пропозиції щодо розвитку та покращення умов для навчання Оноківської школи.

Остання зміна сторінки: 28-02-2020 09:38