Навчання щодо реалізації заходів цивільного захисту

Відбулися навчання щодо реалізації заходів цивільного захисту в яких у режимі відеозв’язку прийняли участь в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, начальник  Ужгородського районного Управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області Глушеня Віктор Русланович та начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій Ужгородського районного Управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області Рущак Юрій Юрійович. Реалізація заходів цивільного захисту відбулася  відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час навчання учасники дізналися про першочергові дії керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації, алгоритм роботи керівника з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Говорили також про забезпечення укриття населення у сховищах, протирадіаційних, пристосованих та найпростіших укриттях.  Вивчили і повноваження місцевих державних адміністрацій у сфері цивільного захисту та завдання структурного підрозділу з питань цивільного захисту.

В умовах реформування адміністративно-територіального устрою держави необхідно забезпечити функціонування територіальної системи єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечити її готовність до реагування на надзвичайні ситуації, налагодити чітку взаємодію між всіма органами влади та органами місцевого самоврядування. Для виконання цих завдань необхідно досконало володіти нормативно-правовою базою систем цивільного захисту, знати, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях.

Учасники заняття також обговорили проблемні питання організації захисту населення  і територій від надзвичайних ситуацій та шляхи їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 20-07-2021 16:55