Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо. Внутрішньо переміщені особи, які в приміщеннях закладів освіти тимчасово знайшли прихисток, мають бути переселені.
Про це йшлося, сьогодні на розширеній нараді начальника Ужгородської РВА Радіона Кіштулинця з представниками територіальних громад та органів управління освітою місцевих рад територіальних громад Ужгородського району. Участь у нараді також прийняли народний депутат України Михайло Лаба, начальник Ужгородського районного управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола та начальник відділу превенції Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області Тимофій Тішков.
„Безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Від того, як ми розпочнемо цей непростий освітній процес, залежить майбутнє дітей Ужгородщини. В 26 освітніх закладах району, за нашими даними проживають 932 тимчасово внутрішньо-переміщені особи. Ми повинні розумно переселити цих людей задля відновлення навчального процесу”, – зауважив начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.
Другим важливим питанням, яке обговорили під час наради - стан підготовки захисних споруд та забезпечення організації укриття працівників та дітей у закладах освіти до 2022-2023 навчального року.
Відновлення навчання в очному форматі можливе лише за умови наявності бомбосховищ, які облаштовують у підвальних приміщеннях навчальних закладів, відтак керівники закладів освіти отримали розпорядження облаштувати укриття відповідно до санітарно-технічних норм.
Отож, під час наради Радіон Кіштулинець заслухав інформацію від представників органів місцевого самоврядування щодо стану готовності закладів освіти та укриттів до навчального року, особливий акцент було зроблено на роботі комісій, створених у громадах з метою обстеження будівель і споруд, придатних для використання у якості укриття для учнів та вихованців і працівників закладів освіти.
А також, присутніх на нараді представник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Закарпатської обласної військової адміністрації поінформував про послугу Дія.QR, яка дає можливість громадянам отримувати копії цифрових документів шляхом використання мобільного застосунку Порталу Дія «Дія».
Послуга Дія.QR ― це еволюція цифрових копій, інструмент, який наближує режим роботи без паперів, забезпечує можливість перевірки та отримання цифрових копій документів у застосунку.
Остання зміна сторінки: 03-08-2022 16:35