Нарада з головами територіальних громад району

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулася нарада з головами та представниками територіальних громад району в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Руслани Боднарюк.

Під час наради були розглянуті питання, що стосуються заходів запобігання і розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2 на території району, про стан доріг та безперебійне електропостачання під час ускладнення погодніх умов, про перевезення пасажирів та про стан будівництва і функціонування амбулаторій на території окремих територіальних громад.

В ході наради було вирішено,  питання що стосуються роботи служби у справах дітей на території громад в тому числі, про соціальні картки громади в питанні захисту прав дітей розглянути на наступній селекторній нараді з начальниками служб у справах дітей територіальних громад.

По завершенню наради керівник  апарату райдержадміністрації подякувала всім присутнім за конструктивний діалог та закликала до співпраці, яка допоможе якісно впливати на розвиток громад та в цілому на Ужгородський район.

Остання зміна сторінки: 16-02-2021 16:28