Нарада щодо завершення будівництва, реконструкції та ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини Закарпатської області.

Заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин прийняв участь у нараді, яка відбулась в режимі відеоконференцзв‘язку під головуванням першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Мирослава Білецького. Селекторна нарада стосувалася питання завершення будівництва, реконструкції та ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини Закарпатської області.

52 амбулаторії загальної практики сімейної медицини області зараз перебувають на стадії ремонтних робіт і до 1 червня всі об’єкти повинні бути завершені і здані в експлуатацію, тому начальник відділу капітального будівництва облдержадміністрації Володимир Кайзер повідомив, що голови територіальних громад, замовники і підрядчики в режимі відеоконференцзв’язку з наступного тижня будуть звітувати про стан робіт на відповідних об’єктах.

У закінченні ремонтних робіт і здачі об’єктів голови територіальних громад повинні бути зацікавлені першочергово, адже саме від рівня якості медичних послуг залежить здоров’я мешканців кожної громади, наголосив Мирослав Білецький.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 15:34