Нарада щодо виконання плану з призовної компанії

Голова районної призовної комісії, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду з питань організації роботи щодо проведення розшуку, затримання та доставки  до призовних дільниць громадян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Участь у нараді прийняли  начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, керівники структурних підрозділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники структурних підрозділів Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області.

За результатами наради прийнято рішення щодо вжиття невідкладних заходів з розшуку призовників, які порушують  Закон України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”.

Остання зміна сторінки: 19-10-2021 15:27