Накрада щодо амбулаторій загальної практики сімейної медицини

В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко провела робочу нараду в якій прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, заступник начальника відділу капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації Ольга Марухненко, голова Турє - Реметівської територіальної громади Надія Девіцька, голова Дубриницько – Малоберезнянської територіальної громади Любов Лавер, начальник відділу охорони здоров’я Сюртівської територіальної громади Іван Парада.

На нараді розглядалося питання щодо здачі в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Дубриничі, с. Тур’я- Пасіка та с. Ратівці, де завершені будівельно-монтажні роботи, але через брак коштів не закуплено устаткування.

За результатами наради задля ефективного функціонування закладів охорони здоров’я, які забезпечать доступ до якісних медичних послуг кожному.було вирішено вивчити усі законодавчі підстави, які б могли вирішити дане питання.

Остання зміна сторінки: 14-05-2021 16:39