На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано вже понад 26,6 млн грн

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота».

З початку його дії станом на 01.01.2024 року позитивні рішення про надання мікрогрантів отримали 129 осіб. Грантоотримувачам області вже профінансовано понад 26,6 млн грн. Бізнес-проєктами передбачено створення 220 нових робочих місць.

Серед найбільш вдалих бізнес-ідей:

-         відкриття крафтової крамниці "Закарпатський кошик Craft's";

-         модернізація цеху повітроводів підприємства, яке є виробником аспіраційного та фільтраційного обладнання в Україні для деревообробної галузі, меблевого виробництва, металообробних та інших підприємств;

-         відкриття сучасної школи вивчення англійської мови в місті Ужгород за франшизою всеукраїнської мережі PRESENT SIMPLE;

-         відкриття стоматологічної клініки;

-         відкриття центру дитячого розвитку за франшизою "Академія успіху".

Консультації надаються у будь-якій філії Закарпатського ОЦЗ та за телефоном 050-805-55-27.

Більше про мікрогранти на сайті ДЦЗ за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava.

Остання зміна сторінки: 15-01-2024 14:35