НА ЗАКАРПАТТІ БУДУТЬ ЗБИРАТИ АГРАРНІ ДРОНИ

Компанія DJI, світовий лідер в області безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, починає будівництво заводу з виробництва своїх БПЛА в Україні. 

Підготовчі будівельні роботи на об’єкті, загальна площа якого складе близько 200 тис. м2, почалися ще в листопаді минулого року. Сам об’єкт розташований в передмісті Ужгорода, на території села Тарнівці, за декілька кілометрів від державного кордону України. Будівництво заводу обійдеться за попередніми розрахунками близько 75 млн. доларів США.

В першу чергу на заводі будуть орієнтуватися на збірку (виробництво компонентів, як і раніше, залишиться в Китаї) аграрних дронів, зокрема моделі DJI Agras T20, що володіє кращими на світовому ринку співвідношенням ціни та можливостей. Він оснащений 8 форсунками, баків на 20 літрів і насосами великого обсягу, які дозволяють розпилювати добрива зі швидкістю до 6 літрів за хвилину.

Очікується, що завод буде запущений в роботу у 2022 р. і в другій половині 2023 р. вийде на виробничу потужність по збірці 40 тисяч дронів в місяць.

Остання зміна сторінки: 02-04-2021 16:29