На Ужгородщині чергові послаблення карантину не вводять

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів чергове засідання комісії ТЕБ та НС.

Про ситуацію щодо поширення на території району коронавірусної інфекції доповідала завідувач Чопською районною лабораторією відділення УМФ ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Байда.

З початку реєстрації захворювань на COVID- 19  в районі зареєстровано 184 (включаючи м.Чоп-18) лабораторно підтверджених випадків захворювання. За цей період одужало 125 хворих, що становить 68% . Померло 7 хворих (3,8%), в тому числі, район -6, Чоп -1. Захворювання зареєстровані в 36  населених  пунктах району, в 5 селах Баранинської ОТГ. За останній тиждень в Ужгородському районі  виявлено  14  лабораторно підтверджених випадків захворювань COVID- 19.

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації  та статистики захворюваності на коронавірус в районі, комісія прийняла рішення:

- не вводити на території району наступний етап послаблення протиепідемічних заходів, передбачених постановою КМУ від 20 травня 2020 №392.

- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 10 осіб;

-  проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні;

- продовжити заборону на функціонування: басейнів, спа-зон та розважальних закладів, ресторанів, кафе інших закладів харчування у закритих приміщеннях;

- дозвіл на роботу закладів дошкільної освіти надається за рішенням керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації району, за умови готовності конкретного закладу, та із урахуванням епідеміологічної обстановки.

-  забезпечити довіз учнів (дітей) у пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань на територію м.Ужгрод, дотримуючись протиепідемічних (карантинних) заходів;

-  продовжити проведення щоденного моніторингу визначених показників на їх відповідність встановленим критеріям (ознакам) щодо захворювання на корона вірусну хворобу, у випадку різкого погіршення епідеміологічної ситуації невідкладно вносити подання щодо скликання позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС для прийняття відповідних рішень.

Хочеться відмітити позитивну роботу працівників Ужгородського районного відділення поліції та членів районного оперативного штабу для протидії поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом, які проводять постійний контроль  за додержанням на території району встановлених протиепідемічних заходів. Зокрема, висловлюємо подяку дільничному Йосипу Басарабу за проявлену допомогу у боротьбі з поширенням хвороби в с.Кибляри.

Остання зміна сторінки: 11-06-2020 15:45