На Рахівщині завершують будівництво верхової підпірної стінки

У межах реалізації перспективного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває відновлення дорожньої інфраструктури на різних автошляхах Закарпаття.

Зокрема, на маршруті Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів зводять підпірні конструкції. Про це повідомив Олександр Пацкан, заступник голови облдержадміністрації.

«Укріплювальні стінки є особливо потрібними у місцевості, де є гори та річки, адже через підняття рівня води можливе підтоплення автошляху, через обвали схилів – руйнування дорожнього покриття. Тому залежно від потреби фахівці зводять низові та верхові споруди», – наголосив Олександр Пацкан.

За його словами, між селами Луг та Ділове будівництво півкілометрової підпірної верхової стінки уже на завершальному етапі. Крім цього, паралельно підрядна організація укладає геотекстильну сітку для розширення проїжджої частини.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зазначають, що роботи зі зведення укріплювальної конструкції планують завершити протягом тижня.

Остання зміна сторінки: 29-11-2021 16:53