На Берегівщині відбувся унікальний мистецький проект «Виноградна лоза»

В.о голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та заступник голови Віталій Дупин прийняли участь в унікальному мистецькому проекті «Виноградна лоза», який відбувся за ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова на Берегівщині на території Шато Чизай.

Захід проводиться у рамках культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», присвяченого 30-річчю Незалежності України.

На території виноробні «Чизай» гостей зустріли магістри Берегівського лицарського ордену виноробів ім. святого Венцела, а також фольклорні колективи району, які виконали колоритні композиції і продемонстрували традиції походу на винний бал.

Далі на усіх чекала пізнавальна екскурсія територією виноробні та музеєм виноробства, демонстрація виготовлення бочок.

Після чого розпочалася концертна программа ня якій виступали музичні колективи Берегівського району та студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв з колоритними хореографічними постановками.

Також на святі була розміщена виставка образотворчого мистецтва місцевих художників та дитячих малюнків до 30-ї річниці Незалежності України.

Остання зміна сторінки: 14-06-2021 13:04