Комісія з питань комунальної власності, майна та соціального розвитку територій в Ужгородській районній раді

В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко та керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк прийняли участь у постійній комісія з питань комунальної власності, майна та соціального розвитку територій в Ужгородській районній раді 14 вересня.

На розгляд комісії було подано 23 питання порядку денного, які планується винести на розгляд чергової п’ятої сесії районної ради.

Одноголосно членами комісії погоджено проекти рішення з питань комунальної власності, майна та діяльності комунальних некомерційних підприємств районної ради.

Вивчено питання щодо можливості надання в оренду вільних приміщень, що перебувають у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ та міст Ужгородського району.

Було також винесено на розгляд комісії листи та звернення, що надійшли до районної ради. В ході обговорення питань, висловлені членами комісії пропозиції та зауваження, будуть враховані при підготовці засідання п’ятої сесії, яка відповідно до прийнятого розпорядження голови районної ради відбудеться 17 вересня.

Остання зміна сторінки: 14-09-2021 16:56