Керівники району відвідали „Станцію заготівлі вторсировини „Проектна, 3”

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець та голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко відвідали „Станцію заготівлі вторсировини „Проектна, 3” на запрошення її керівника Руслана Шварца.

Очільники району разом з керівником станції пройшлися по території, обговорили проблематику поводження з відходами. Руслан Шварц розповів про діяльність організації і показав лінію переробки.

А також керівники району відвідали пункт вторинної сировини в селі Тур'я Бистра Тур'я-Реметівської територіальної громади. Староста села Іван Кметич розповів про діяльність пункту, про гідравлічний горизонтальний прес встановлений для пресування вторсировини . На цей час пункт стабільно здає 1 тонну вторсировини на тиждень.

Станція заготівлі вторсировини «Проектна, 3» в Ужгороді працює уже близько 15 років. Сюди привозять макулатуру, пластик і скло не тільки з міста, але й з всієї області. Тут сміття сортують, пересортовують і далі відправляють на подальшу переробку в Чернівці, Харків, Київ та Львів. На станції працює сортувальна лінія для переробки ПЕТ-пляшки. Тут із пластикових пляшок готують сировину, яку в подальшому можна використати ще раз.

Остання зміна сторінки: 19-10-2021 17:13