Керівництво району з чеською делегацією відвідали Дубрівську школу

22 січня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з головою районної ради Русланом Чорнаком, головою Благодійного фонду «Віза» Володимиром Чубіркою та патнерами з чеського краю Височина відвідали Дубрівську ЗОШ з метою залучення інвесторів до співфінансування проекту з реконструкції даху навчального закладу, який потребує ремонту.

Оглянувши стан покриття школи та ознайомившись з проектно-кошторисною документацією на проведення реконструкції даху, чеські партнери погодилися на підтримку проекту.

Тож, сподіваємося на допомогу чеських інвесторів, які в рамках співпраці можуть співфінансувати реконструкцію даху навчального закладу. Адже  за їх допомогою, в Закарпатті, та й на Ужгородщині, вже реалізовано чимало прооектів.

Остання зміна сторінки: 22-01-2020 15:51