До відома підприємств і організацій агропромислового комплексу!

З 08 по 11 червня 2021 року відбудеться 33-а Міжнародна агропромислова виставка „АГРО - 2021”. Захід відбудеться на головній державній виставковій арені  НК  „Експоцентр  України” за адресою: м.Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ). „АГРО” - це унікальна можливість показати свої досягнення на всю Україну, розповісти про майбутнє галузі, довести, що майбутнє можливе вже сьогодні. „АГРО” - це міжнародний форум, який приносить не тільки реальну рекламу, але й реальні продажі. „АГРО” - це нові плани для малих і великих форм господарювання, можливість познайомитися з партнерами не тільки з усіх куточків України, а й з інших країн. З року в рік виставку відкривають Президент України, Прем’єр-міністр України, міністри та вище керівництво держави.

Для демонстрації та просування кращих агропромислових товарів і послуг, інвестиційних проектів та розробок області, організатор виставки „АГРО-2021” „ТД„ПРОМФІНІНВЕСТ” запрошує взяти участь у головній аграрній події року та представити провідних виробників сільськогосподарської продукції та досягнення області. Особлива увага приділяється підприємствам, які зможуть представити сільськогосподарських тварин у відповідному спеціалізованому розділі виставки.

З метою представлення сільськогосподарської продукції на зазначеній виставці, просимо звертатися в департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації на електронну адресу depapr@carpathia.gov.ua  до 10 травня 2021 року.

За детальною інформацією щодо участі у заході просимо звертатися в оргкомітет виставки. Контактна особа: Микола Бугаєв, тел. +(38)063-233-53-96, deputy@agroexpo.com.ua.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 14:36