ДЕЯКІ ПИТАННЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ З 01 СІЧНЯ 2020 РОКУ

Із 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги відповідно до змін, внесених до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 р. №373, а саме: у пункті 7 абзац другий доповнили реченням такого змісту: “У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви”.

Пільговикам, які бажають перейти на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації та подати відповідну заяву, при цьому необхідно мати оригінали та копії таких документів:

1. Паспорти, ідентифікаційні номери, свідоцтва про народження дітей (важливо: із 14 років діти повинні мати паспорт).
2. Пільгове посвідчення або довідку, яка дає право на пільги.
3. Квитанції/книжки на оплату комунальних послуг, де зазначені особові рахунки.
4. Реквізити рахунку в уповноваженому банку для виплати пільг у готівковій формі.

Звертатися: управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації (м. Ужгород, вул. Станційна, 56, другий поверх, каб. 3).

Остання зміна сторінки: 11-01-2020 15:11