![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/370629865_608269458144432_8993681072228932440_n.jpg?itok=BEctDW3a)
На Пагорбі Слави, віддали шану героям до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
"Скільки б часу не минуло, ніколи не зітруться в пам’яті імена тих, хто не повернувся з війни.
Вічна пам’ять загиблим. Слава і честь тим, хто сьогодні боронить нашу країну, мужньо захищає кордони держави, відстоює її свободу та незалежність!",- начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець.
Слава Україні!
Героям слава!
Остання зміна сторінки: 30-08-2023 15:41