Через ремонтні роботи на магістральному газопроводі тимчасово припинять газопостачання через ГРС „Геївці”

Повідомляємо мешканців сіл Баранинці, Довге Поле, Руські Комарівці, Холмці Баранинської територіальної громади, сіл  Великі Геївці, Ратівці, Руські Геївці, Сюрте, Тийглаш, Часлівці Сюртівської територіальної громади та сіл Кінчеш, Коритняни Холмківської територіальної громади про тимчасове припинення газопостачання!

15 червня, Закарпатське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів проводитиме планові роботи на ГРС „Геївці”.  

На вказаній станцій будуть проходити вогневі роботи, тому необхідне повне припинення газопостачання у зазначених населених пунктах.

  Важливо!

З метою запобігання аваріям, травматизму, пошкодженню обладнання, негативному впливу на навколишнє природне середовище наголошуємо на необхідності підготовки газоспоживного обладнання до припинення та самостійно припинити споживання природного газу на об’єктах, перекривши кран перед лічильником або обладнанням.

Відновлення газопостачання відбудеться після завершення запланованих ремонтних робіт та перевірки газової мережі на герметичність.

Просимо надавати безперешкодний доступ до об’єктів працівникам АТ «Закарпатгаз» для проведення робіт з відновлення газопостачання.

 

Остання зміна сторінки: 10-06-2021 15:22