АЗПСМ в с.Р.Комарівці передано на баланс сільської ради

Відповідно до заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості протягом 2019 року в с.Р.Комарівці Ужгородського району здійснювалося будівницвто амбулаторії загальної практики сімейної медицини, на умовах співфінансування з державного та районного бюджетів.  Замовником робіт виступала райдержадміністрація. Кошторисна вартість будівництва склала 7144, 322тис. грн.

З метою ефективного використання об’єкту комунальної власності та завершення будівництва райдержадміністрація передала незавершений будівництвом об’єкт  „Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с.Руські Комарівці Ужгородського району-будівництво” та функції замовника Руськокомарівській сільській раді.

Будівництво даного об’єкту знаходиться на завершальному етапі, здача   в експлуатацію планується найближчим часом.

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 15:34