Апаратна нарада

Сьогодні, 8 серпня, під керівництвом начальника Ужгородської РВА Родіона Кіштулинця відбулась апаратна нарада. У нараді взяли участь перший заступник начальника  Ужгородської РВА Христина Мацко, заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин, начальники структурних підрозділів та апарату Ужгородської районної військової адміністрації.

На апаратній нараді було розглянуто такі питання: щодо підготовки закладів освіти Ужгородського району до нового навчального року, про стан підготовки об’єктів господарського комплексу та установ бюджетної сфери Ужгородщини до сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 років та інші.

Керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації поінформували про поточний стан справ у відповідних галузях та окреслили головні напрямки роботи на найближчий період.

В ході наради очільник району звернув увагу керівників на стан виконавської дисципліни та контрольну діяльність адміністрації та її структурних підрозділів. Наголосив присутнім на необхідності виконувати надані доручення вчасно, якісно та у повному обсязі.

За підсумками апаратної наради  начальник Ужгородської районної військової  адміністрації  Радіон Кіштулинець  дав окремі доручення  керівникам структурних підрозділів та апарату районної військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 08-08-2022 15:31