123 робочі місця будуть створені на Закарпатті завдяки проєкту «єРобота: Власна справа»

У службі зайнятості триває завершальна, двадцята, хвиля у поточному році подачі заявок на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу у межах урядового проєкту «єРобота». З 1 січня по 22 жовтня 2023 року до Закарпатської обласної служби зайнятості через портал ДІЯ вже подано 439 заявок на отримання мікрогрантів. Завдяки цьому проєкту в області передбачено створення 123 робочих місць.

Проєкт стартував ще у липні минулого року. Учасники програми можуть отримати мікрогрант на старт або розвиток вже чинного бізнесу у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Обов’язковою умовою є створення робочих місць впродовж 6 місяців від дня отримання коштів.

Із початку дії проєкту грантоотримувачам області вже профінансовано понад 11,3 млн грн. Серед них:

- 79,8 % - вже чинні підприємці,

- 20,2% - фізичні особи, які завдяки коштам мікрогранту започаткують власний бізнес.

Роботодавці розширюють заклади громадського харчування, відкривають кав’ярні, медичні центри, магазини продовольчих та непродовольчих товарів, ведуть діяльність у деревообробній та металообробній галузях, сфері краси та відпочинку. За рахунок грантових коштів вони придбали обладнання, сировину, матеріали, програмне забезпечення, оплачують оренду, послуги маркетингу та реклами, лізинг обладнання тощо.

Подання заявок на отримання грантів триватиме до 19 листопада 2023 року. Надіслати її можна через портал Дія.

З 10 квітня також розпочато прийом заявок з надання грантів для учасників бойових дій, членів їхніх сімей та осіб з інвалідністю, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j.

Консультації можна отримати у будь-якій філії Закарпатського ОЦЗ та за телефоном 095-426-11- 58 - відділ активних програм зайнятості ОЦЗ.

Більше про мікрогранти на сайті ДЦЗ за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogranty

Телеграм-канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Остання зміна сторінки: 02-11-2023 15:03