Участь в бізнес-делегації Торгової місії!

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) у рамках ініціативи ЄС ЕU4Business, розпочинає реєстрацію українських малих та середніх підприємств у секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес-делегації Торгової місії до Швеції та Данії, яка проходитиме із 17 до 22 листопада 2019 року за підтримки Державної установи “Офіс з просування експорту України” та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширенню присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам наступних видів продукції: органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід, продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме:

Індивідуально організовані бізнес-зустрічі, заплановані іноземним консультантом;

Вивчення торгових можливостей Швеції та Данії;

Аналіз торгових можливостей Швеції та Данії та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;

Візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи ЕU4Business, та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати па переліт, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Десять компаній буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного

відбору, згідно до наступних критеріїв:        

Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України;

Мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України (згідно Статуту);

Компанія є малим або середнім бізнесом - максимум 250 офіційно зареєстрованих співробітників;

Компанія має власні виробничі потужності;

Наявність веб-сайту англійською мовою;

Мінімум один учасник місіє від компанії вільно володіє англійською мовою;

Хороша репутація.

Звертаємо Вашу увагу, що до відбору допускають лише компанії, які брали участь у торгових місіях, організованих ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business, не більше двох разів.

Реєстрація на участь у місіє відкрита до 14 серпня 2019 року. За посиланням нижче можна ознайомитися з більш детальною інформацією щодо запланованого заходу, а також зареєструватися: http://bit.lv/TMSweden.

Контактна особа:    Юлія Котова (ikotova@fsr.org.ua) - керівник та співорганізатор торгової місії, Проект “Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків”, що фінансується в рамках у ініціативи СС EU4Businessта реалізується ЄБРР.

Остання зміна сторінки: 22-10-2019 17:18