Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ та Звіту по СЕО проекту „Детальний план т-ї для розміщення та експлуатація об’єктів дорожнього сервісу(кафе) в ур.Парцели за м.н.п, на т-ії Баранинської с.р.

Ужгородської районної держадміністрації

Ужгородська районна держадміністрація оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ:

„Детальний план території для розміщення та експлуатація об’єктів дорожнього сервісу (кафе) в урочищі Парцели, за межами населеного пункту, на території Баранинської сільради Ужгородського району Закарпатської областіˮ

Мета розробки Детального плану – визначення параметрів забудови і функціонального призначення земельної ділянки площею -0,6000 га, в урочищі Парцели, за межами населеного пункту, на території Баранинської сільської ради для розміщення об’єктів дорожнього сервісу.

Детальний план території розроблено на підставі розпорядження голови Ужгородської райдержадміністрації від 17.05.2019 № 135.

Розробник проекту детального плану території     - ФОП Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Ужгородська районна державна адміністрація.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 10 липня 2019 року, на веб-сайті Ужгородської райдержадміністрації (e-mail: uzh-rda@carpathia.gov.uа ) та триватиме до 12 серпня 2019 року включно.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

протоколу громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом встановленого строку: з 10.07.2019 по 12.08.2019. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.
Анонімні пропозиції не розглядаються.

Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ:

24 липня 2019 року, о десятій годині, у приміщенні Баранинської сільської ради, за адресою: с.Баранинці, вул.Центральна, 42 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

-в приміщенні сільської ради за адресою: 89425, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Баранинці, вул. Центральна, буд. 42 , тел. (03127)34244;

-у відділі містобудування та архітектури Ужгородської РДА за адресою:88000, Закарпатська обл.,  м. Ужгород,   вул. Петефі, 14 , (7 поверх)

тел. (03127) 613528.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до відділу містобудування та архітектури Ужгородської райдержадміністраціїза адресою: 88000, Закарпатська обл.,   м. Ужгород,   вул. Петефі, 14 ,

тел. (0312) 613528 ,

web-caйт: www.uzh-rda.gov.ua, e-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua.

Кінцевий строк подання зауважень і пропозицій - 12 серпня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

Детальний план території

Детальний план території пояснювальна