Міжнародні Українсько-Арабські виставки в 2020 році

До відома підприємств!

Громадська Організація “Українсько-Арабська Ділова Рада” своїм основним завданням ставить активну участь у розвитку української економіки шляхом створення сприятливого ділового клімату для арабських та українських інвесторів. Діяльність організації спрямована на створення безпечного середовища для інвесторів шляхом ознайомлення їх із Законодавством України та сферами бізнесу, які зацікавлять інвесторів, налагодження співпраці між країнами.

Після успішних візитів арабських інвесторів в Україну Радою створені добрі зв’язки між державним та приватним сектором в Україні та Державою Катар, Державою Кувейт, Королівством Саудівська Аравія, Арабською Республікою Єгипет, Йорданським Хашимітським Королівством, Королівством Марокко, Алжирською Народною Демократичною Республікою, Державою Лівія. Радою налагоджені комунікації з посольствами арабських країн в Україні.

Українсько-Арабська Ділова Рада виступає співорганізатором міжнародних Українсько-Арабських виставок, які проходитимуть в 2020 році, це серйозний шанс для виходу України на нові ринки.

Міжнародні Українсько-Арабські виставки в 2020 році

проведення

Країна

Назва виставки

19-23 березня 2020 року

Королівство Саудівська Аравія, Ер Ріяд

Йордансько- Українсько- Саудівсько- аравійська виставка-форум

Виставка в сфері промисловості, торгівлі, послуг під патронатом її Королівської Високості Принцеси Рими Бінт Талал Бін Абдул Азіз Аль Сауд

квітня 2020 року

IRIS 2020

Виставка харчових продуктів

під патронатом міністра сільського господарства Йорданії

21-23 вересня 2020 року

САВСАНА

(SAWSANA

2020)

Десята міжнародна

сільськогосподарська

виставка

під патронатом Йорданського міністра промисловості та торгівлі

липня 2020 року

1JEX

Виставка у сфері промисловості, торгівлі, послуг

під егідою міністра торгівлі

Йорданії

У разі зацікавленості просимо звертатись на електронну-адресу: ukr.ar.bc@gmail.com, або за телефоном +38044 225 85 75.

Остання зміна сторінки: 16-01-2020 16:24