ЗАКАРПАТТЯ ЗУСТРІЛО СВОЇХ СОЛДАТІВ

128 окрема гірсько-штурмова закарпатська бригада виконувала завдання протягом близько 8 місяців на Докучаєвському напрямку в Донецькій області. Це була сьома ротація за час російсько-української війни.

Урочистості з приводу повернення солдатів додому пройшли у Мукачеві, Ужгороді та Виноградові: солдатам вручили почесні грамоти, путівки до санаторних закладів та цінні подарунки.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав військових у Мукачеві:

«Вітаю 128 гірсько-штурмову бригаду із успішним виконанням бойового завдання і поверненням на місце постійної дислокації!

Спочатку російсько-української війни ви боронили кордони нашої держави на сході України. Немає такого місця на військовій мапі Операції об’єднаних військових сил, де б не була бригада. Ми усі пам’ятаємо Дебальцівський плацдарм, пробиття коридору у Луганський аеропорт і утримання рубежу Донецького аеропорту.

Схиляємо голови за померлими.144 військових загинули на сході України.

Є серед бійців бригади ті, хто отримав найвищі нагороди держави – звання Героя України. На жаль, і посмертно.

Сьогодні люди, які носять військову форму, заслуговують на повагу, є взірцем українського суспільства. Їм довіряють. Будь-яка держава має формувати міцну й потужну армію, щоб не зіштовхнутися із проблемою обороноздатності.

У 2014 році авантюрне військово-політичне керівництво Кремля отримувало довідки про те, що української армії не існує, що військова кампанія, яка називається «руська весна», буде блискавична і безболісна.

Почекайте – відповіли українці.

І дали відсіч!

Лем ми!– відповіла 128 бригада. Тільки ми – відповіли українці, угорці, русини, румуни, словаки....

Остання зміна сторінки: 10-07-2020 15:53