Вітання з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні ми відзначаємо особливі свята для кожного українця: День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва

День захисника України уособлює мужність та героїзм борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечує соціальний, економічний та суверенний захист нашої держави.

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини, беручи участь в АТО/ООС на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка з давніх часів була заступницею та покровителькою наших предків та мужних козаків.

Бажаю, щоб мир, щастя, радість та добро були завжди з нами.

Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Остання зміна сторінки: 14-10-2020 08:28