Відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі

04 грудня 2019  року при  першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі.

Комісією розглянуто заяви суб’єктів господарювання ФГ „Коник”, ТОВ „СТОВ „Континент”, ТОВ "Агрокарпати", які претендують на отримання компенсації витрат понесених на створення молодого саду, встановлення шпалери та системи краплинного зрошення відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства на 2019 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 91.

На підставі розгляду  поданих документів та результатів виїзних перевірок комісією затверджено акти про фактичний обсяг виконаних робіт і витрат. За результатами прийнято рішення подати до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повний пакет документів для визначення суми остаточної компенсації відповідно до наказів Міністерства.

Остання зміна сторінки: 04-12-2019 16:56