Відбулась робоча зустріч з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та перший заступник Христина Мацко провели робочу зустріч з представниками  Офісу Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» щодо реалізації в Ужгородському районі проекту «Запобігання та реагування на СОVID-19 в Закарпатській області», зокрема покращення умов водопостачання та санітарії в ромських поселеннях.

Даний проект буде реалізовуватися в трьох напрямках:

1) забезпечення найбільш уразливих ромських сімей засобами гігієни;

2) поширення інформації з питань профілактики коронавірусу та формування навиків дотримання гігієни серед ромської спільноти, зокрема серед дітей;

3) підтримка закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги ромській спільноті, засобами гігієни  та проведення ремонтних робіт невеликого масштабу задля покращення санітарно-гігієнічних умов та водопостачання в закладах.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямами співпраці та алгоритм роботи в районі.

Голова райдержадміністрації підкреслив, що для району дуже важливо покращення умов життя найбільш вразливої категорії населення, тож виразив підтримку щодо  реалізації проекту на території району.

На сьогоднішній день Благодійною організацією NEEKA, яка реалізує проект від UNICEF Ukraine, вже охоплено ряд ромських поселень в Ужгородському районі  - Руські Комарівці, Середнє, Велика та Мала Добронь, Тисаагтелек, Демічово, роздавши 230 гігієнічних наборів і охопивши близько 2000 ромів. Роздачу гігієнічних наборів та інформування ромського населення буде продовжено.

Остання зміна сторінки: 17-09-2020 14:02