Відбулась нарада щодо будівництва нових амбулаторій в районі

13 січня в райдержадміністрації відбулась нарада з питань будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Невицьке, Ратівці, Коритняни, Есень за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості.

В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова районної ради Руслан Чорнак,  перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, начальник районного відділу капітального будівництва Лариса Ворю, головні спеціалісти відділу регіонального розвитку  райдержадміністрації Лілія Мокалюк та Тетяна Мазур, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак,  головний лікар та юрист КНП "Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради" Лариса Шинкаренко та Анатолій Фрінцко, запрошені представники органів місцевого самоврядування.

В ході наради присутні обговорили основні аспекти будівництва нових амбулаторії в районі, зокрема стан освоєння коштів субвенції та підготовки необхідних документів по будівництву.

АЗПСМ  с. Ратівці: отримано витяг з державного кадастру про земельну ділянку. Виготовлено ПКД, заключено угоду на проведення її експертизи. Проплачено 157,688 тис.грн. (141,920 - держбюджет, 15,769 - місц.бюджет).  Готуються до оголошення тендеру, в березні місяці планують розпочати роботи по будівництву.

АЗПСМ  с. Невицьке: отримано витяг з державного кадастру про земельну ділянку, Виготовлено ПКД та подано на експертизу. Готуються документи для оголошення тендерної процедури. На даний час співфінансування  на проект відсутнє.

АЗПСМ  с. Коритняни: отримано витяг з державного кадастру про земельну ділянку. Наявна ПКД та експертиза. Загальна кошторисна вартість 7191,499 тис.грн. Проект затверджено розпорядженням сільської ради. Готуються документи для оголошення тендерної процедури.

АЗПСМ с. Есень: отримано документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку. Сільському голові запропоновано виділити кошти в сумі 25,0 тис.грн. (як співфінансування)  та заключити угоду з підрядною організацією на виготовлення ПКД, спрямувати частину вільного залишку коштів сільського бюджету на співфінансування для початку будівельних робіт.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Миколайович зазначив, що будівництво зазначених амбулаторій стоїть на особистому контролі керівництва області та району. Райдержадміністрація буде здійснювати постійний моніторинг, сприяти, допомагати та надавати консультації  в реалізації проектів будівництва амбулаторій. Проте,  будівництво АЗПСМ повинно здійснюватися громадами, тому відповідальним за реалізацію проектів необхідно уважно і з повною відповідальністю ставитись до супроводу та контролю за освоєнням коштів.

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 17:35