В селі В.Добронь відбувся виїзний прийом громадян

26.02.2020 року головою Ужгородської райдержадміністрації Вячеславом Дворським  проведено  виїзний прийом громадян в с.В.Добронь, в якому взяли участь сільський голова Іван Попка, депутат районної ради – директор школи Йосип Кантор, головний лікар АЗПСМ Гейза Бакша, завідувач дошкільним закладом Марія Раті, священик реформаторської церкви Андрій Коложі.

Під час прийому обговорено ряд важливих питань, які стосувались реформування галузі освіти, охорони здоров’я, децентралізації влади та її перспективи для розвитку громади. Озвучені плани щодо соціально-економічного розвитку села.

Піднімались питання щодо розчистки каналу Хатріц та здійснення технагляду за будівництвом складських приміщень в АЗПСМ, які взято на контроль.

Крім того, голова райдержадміністрації відвідав місцеву школу, де поспілкувався з директором школи щодо впровадження освітньої реформи, організації гарячого харчування та забезпечення підвезення учнів до навчального закладу. Вячеслав Миколайович ознайомився із результатами реалізації проекту «Нова українська школа», в рамках якого навчальний заклад отримав нові парти, інтерактивну дошку, дидактичні матеріали, та оглянув класні приміщення, їдальню, відвідав спортивний зал, де юні футболісти проводили тренування.

Остання зміна сторінки: 26-02-2020 17:40