В режимі нон-стоп керівництво району оперативно вирішує важливі питання

79 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню…

Керівництво району на чолі з начальником Ужгородської РВА Радіоном Кіштулинцем в режимі нон-стоп оперативно вирішують важливі питання: надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, питання територіальної оборони і координація організаційних заходів, безперебійне функціонування системи життєзабезпечення району тощо.

12 травня, Радіон Кіштулинець зустрівся з директоркою благодійного фонду „Комітет медичної допомоги в Закарпатті” Наталією Кабацій. Під час зустрічі було обговорено питання щодо надання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб Ужгородського району. В результаті передано продукти харчування в Чопську та Тур’є – Реметівську територіальні громади, а також для  потреб вище зазначених осіб Чопська територіальна громада отримала побутову техніку.

„Завдяки згуртованій роботі, крок за кроком  нам вдається вирішити питання забезпечення деяких наших співгромадян продуктами першочергового значення. Дякую благодійному фонду за співпрацю”, - зазначив начальник РВА.

Продовжуємо й надалі працювати в напрямку гуманітарної підтримки людей, які вимушено залишили свої домівки. Чекаємо на Перемогу/

Остання зміна сторінки: 13-05-2022 11:52