В райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

20 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації,  завідувач та головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації, начальник  відділу регіонального розвитку, начальник Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області, епізоотологічний ветеринарний лікар районної державної лікарні ветеринарної медицини.

В ході роботи члени комісії розглянули питання щодо  накладання карантинних обмежень по сказу лисиці в мисливському угідді «СІД» урочище «Туб.Лагер» в с. Вовкове.

Заслухавши і врахувавши інформацію доповідачів, комісією було прийняте рішення запровадити карантинно-обмежувальні заходи в мисливському угідді «СІД» урочище «Туб.Лагер» с. Вовкове, провести ветеринарно-санітарні міроприємства та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо профілактики сказу.

Остання зміна сторінки: 20-02-2020 13:58