У селі Тур’я Пасіка Тур’є – Реметівської територіальної громади урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Доступність первинної медико-санітарної допомоги населенню – один із ключових пріоритетів розвитку держави.

Сьогодні, 14 січня, у селі Тур’я Пасіка Тур’є – Реметівської територіальної громади урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яку збудовано за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На відкриття завітали голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіщтулинець, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, голова Тур’є – Реметівської сільської ради Надія Девіцька, депутати сільської ради та жителі села.

"Відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер мешканці громади матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам, з усім необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги, збудоване у рамках проєкту «Доступна медицина»", - зазначив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Очільник району привітав жителів з визначною подією, побажав усім міцного здоров’я, щастя, наснаги та успіхів в житті, щоденній праці на благо їхніх родин, громади та України. Також за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади в рамках реалізації проєкту „Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с.Тур’я Пасіка Перечинського району – будівництво” голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець вручив грамоту Юрію Шикулі, cтapocті Typ'я Пасіцького старостинського округу Тур’є-Реметівської сільської ради Ужгородського району.

Сучасна амбулаторія збудована «з нуля», має площу 235,3 м2. У ній можуть одночасно працювати два лікаря сімейної практики є маніпуляційна, кабінет профщеплень, кімната для зберігання медикаментів та виробів медичного призначення. Заклад забезпечено  необхідним медичним обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями та санітарним автомобілем Renault Duster. Заклад буде забезпечувати надання послуг з первинної медико-санітарної допомоги населенню сіл Т.Пасіка, Заобуч та всім бажаючих укласти декларацію з сімейним лікарем амбулаторії.

Загальна кошторисна вартість об’єкта – 7,1 млн. гривень. Будівництво амбулаторії здійснювалось із залученням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в рамках державної програми "Доступна медицина", спрямованої на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в обсязі 5,4 млн. грн., решта – співфінансування з місцевих бюджетів.

Остання зміна сторінки: 14-01-2022 11:47