Сюртівська школа з новим дахом

26 листопада на подвір’ї школи села Сюрте, на Ужгородщині, відбулися урочистості з нагоди встановлення нового даху школи, який був пошкоджений під час буревію 7 липня 2019 року. Негода також завдала великої шкоди місцевим жителям - пошкоджені житлові будинки та магазини, зірвані дахи, пошкоджено лінію електропередач, та найбільше постраждала будівля школи – тут повністю знесло дах.

Наслідки негоди потрібно було усувати швидко та оперативно, тому завдяки швидкому реагуванню керівництва області, райдержадміністрації, депутатів та співфінансування угорського уряду ремонтні роботи вдалося завершити у край короткий термін. З районного бюджету на відновлення даху виділили 2,5 млн грн, в тому числі 1 млн. грн з резервоного фонду.

Протягом перших двох тижнів вересня учні навчалися у сусідньому селі Тийглаш. Але вже в середині вересня дітлахи змогли розпочати навчання в стінах рідної школи.

Привітати жителів села та учнів прийшли голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто та інші гості.

Сюртівський сільський голова Арпад Пушкар щиро подякував всім за допомогу, та плідну співпрацю.

Дітки підготували гостям невеличкі виступи – декламували вірші та звеселили цей день виконанням чудових пісень.

Остання зміна сторінки: 11-12-2019 15:39