«Розуміли тоді: якщо не ми, то хто буде боротися проти COVID-19?» — Вікторія Маркусь

Продовжуємо рубрику про наших медиків, що вже другий рік поспіль борються з коронавірусом і надають краянам допомогу під час пандемії.

Знайомтеся, це Вікторія Маркусь, лікарка-інфекціоністка Ужгородської міської поліклініки.

Тепер у складі мобільної бригади вона почергово працює у Центрі вакцинації в «Епіцентрі» (м. Ужгород, вул. Баб’яка, 48) та у пункті щеплення в поліклініці.

«На передовій бути складно. Наша команда однією з перших почала працювати у мобільній бригаді, яка виконувала забір матеріалу на ПЛР-дослідження. Але ми не боялися, не мали права на це. Розуміли тоді: якщо не ми, то хто буде боротися проти ковіду?» – наголошує Вікторія Маркусь.

Лікарка зазначає, що Центр вакцинації в «Епіцентрі» розширює можливості для краян, що вирішили імунізуватися.

«Дуже радує те, що населення просто приходить за потрібними речами і тут, на місці, може зробити щеплення. Кожен повинен знати, що це дієвий спосіб уберегти себе від важкого перебігу хвороби. І важливо, що завдяки імунізації зменшується кількість летальних випадків», – зауважила Вікторія Маркусь.

Остання зміна сторінки: 14-09-2021 16:28