Розширена нарада щодо забезпечення підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

24 вересня під головуванням Радіона Кіштулинця голови Ужгородської районної державної адміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Дупина відбулася розширена нарада районного оперативного штабу та голів виконавчих комітетів територіальних громад, з питань забезпечення підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Під час заходу було заслухано начальника відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології Романа Хайнаса який проінформував про стан підготовки для забезпечення господарського комплексу району та установ бюджетної сфери  до безперебійної роботи в осінньо-зимовому періоді 2021 – 2022 років роботи  проводились згідно затвердженого плану. Було проведено           роботи по приведенню в належний стан димовентиляційних каналів, внутрішньобудинкових систем газопостачання, герметизації будинкових вводів інженерних комунікацій. Роботи з ремонту та заміни побутових газових приладів, що відпрацювали амортизаційний термін.

Наприкінці наради Віталій Дупин наголосив,  що питання стану підготовки до роботи в осінньо-зимовий постійно перебуває на особистому контролі керівництва району, а будь-які проблемні питання мають вирішуватися у найкоротші терміни.

Остання зміна сторінки: 24-09-2021 15:58