Робоча зустріч начальника Ужгородської РВА

На сьогодні єдність та підтримка є одними із найпотужніших видів зброї народу України. Наше військо впевнено відбиває атаки ворога, захищає кожен населений пункт та всіх українців, а ми продовжуємо всіма можливими способами їх підтримувати.

Тож, начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА зустрівся з лідером гурту "Шабля" автором легендарної пісні "Браття Українці" Гімну Оборони України - Володимиром Гейзером. Присутні обговорили можливість проведення благодійного концерту для військовослужбовців на території Ужгородського району, організаційні моменти підготовки. А також, Володимир Гейзер зазначив, що планує провести ряд благодійних концертів гурту в Європі, а зібрані кошти від продажу квитків підуть для Збройних Сил України.

Ми віримо у наших військових, а вони вірять у нас!

Продовжуємо разом наближати нашу перемогу!

Остання зміна сторінки: 13-05-2022 17:35