Робоча нарада щодо розроблення містобудівної документації

На виконання доручення голови Закарпатської облдержадміністрації щодо будівництва нового автодорожнього пункту пропуску „Соломоново-Чієрна” сьогодні Вячеслав Дорський провів робочу нараду з  першим заступником Христиною Мацко, Соломонівським сільським головою Галиною Малинич та начальником відділу містобудування та архітектури РДА Галиною Денис. В рамках виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки 11.10.2007 з цього приводу підписана Угода.

Райдержадміністрації необхідно розробити детальний план території для будівництва пункту пропуску „Соломоново-Чієрна” за межами населеного пункту на території Соломонівської сільської ради. Присутні узгодили всі етапи розроблення містобудівної документації та терміни їх виконання.

Остання зміна сторінки: 14-09-2020 16:51