Рішенням комісії ТЕБ та НС посилено протиепідемічні заходи на території району

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання  комісії з питань ТЕБ та НС щодо посилення на території району протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної  хвороби COVID-19.

З початку реєстрації захворювань на COVID- 19  в районі зареєстровано 209 лабораторно підтверджених випадків захворювання, із них : (включаючи м.Чоп  -18), Баранинська ОТГ – 47, Ужгородський район -144. Одужало  160  хворих, що становить 78,5% (район – 109 (79,7%), ОТГ - 35 (81,3%), Чоп -16  (88,8%)). За останній період летальних випадків не зареєстровано. З початку реєстрації епідемії у районі померло 7 хворих (3,3%), в тому числі, район -6 (4,1%), Чоп -1(5,5%).

За останній тиждень ( 19.06.-25.06.2020 р. ) в Ужгородському районі  виявлено  11  лабораторно підтверджених випадків ( ПЛР + ) захворювань COVID- 19. Показник на 100 тис. населення захворівших за тиждень (інцидентність)  складає 17,2 , що на 30,2% вище  нормативного ( 12 на 100 тис. населення ).

Враховуючи епідемічну ситуацію в районі та беручи до уваги протокол Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Закарпатської облдержадміністрації 22.06.2020 №11 комісія прийняла рішення:

• Скасувати послаблення протиепідемічних заходів, введених на території району рішенням  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації від 29 травня 2020 №10.
  • Визнати такими, що втратили чинність абзац другий пункту 3.1, пункт 5 протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації  від 19 червня 2020 року №12.
  • Заборонити із 26.06.2020 року закладам охорони здоров’я району проведення планових заходів з госпіталізації, крім:
    - надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
    - надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
    - надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
    - надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
    - проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.
     Термін: до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення
  • Заборонити у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та спеціальні перевезення пасажирів громадським транспортом у приміському сполучені.
  • Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад спільно із сектором цивільного захисту райдержадміністрації (Малко Р.М.)  забезпечити:
    - доведення до населення інформації щодо посилення в районі протиепідемічних заходів із залученням наявних засобів оповіщення, у тому числі системи „ПАВІАНˮ, а також мобільних (переносних) засобів, встановлених на автомобільному транспорті;
    - завчасне надання до Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області  інформації про проведення запланованих урочистих заходів, пов’язаних із укладанням шлюбу для здійснення контролю за дотриманням карантинних вимог.
    Термін: протягом дії карантину
  • Ужгородському районному відділенню поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.) опрацювати питання щодо залучення громадських формувань до здійснення патрулювання населених пунктів району та моніторингу стану дотримання карантинних вимог і вимог щодо самоізоляції.
    Термін: протягом дії карантину

ПРОТОКОЛ №13 від 25.06.2020