Проєкт ЮНІСЕФ „Поруч” вже два місяці крокує громадами Ужгородщини

Тож, начальник Ужгородької РВА Радіон Кіштулинець та голова Закарпатської асоціації футболу, депутат Закарпатської обласної ради Іван Дуран підбили підсумки проведених занять.

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни, а також передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

За підтримки Закарпатської асоціації футболу на території Ужгородського району відбулося вже близько 20 сесій у різних громадах, задля відновлення психологічного стану дітей із родин переселенців, військовослужбовців, малозабезпечених та багатодітних сімей, які постраждали внаслідок війни. Загалом за два місяці було охоплено близько 730 дітей, з них 322 дитини тимчасово внутрішньо-переміщених осіб.

"Дитина є центром цього проєкту, він дає їй можливість зрозуміти себе, свої переживання, а також він сприяє психологічному відновленню дітей через психологічну підтримку, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні зустрічі", - зазначив Радіон Кіштулинець.

Загалом у районі заплановано близько 40 сесій у місцях, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених дітей.

Остання зміна сторінки: 04-08-2022 16:54