Проведено робочу нараду з питань освоєння державних коштів

05 грудня в.о. голови райдержадміністрації Віталій Семаль провів робочу нараду з питань освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку, резервного фонду Державного бюджету та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Участь в якій взяли керівники та спеціалісти структурних підрозділів РДА, представники сільських рад та підрядних організацій.

Під час зустрічі присутні детально обговорили стан виконання робіт та освоєння коштів окремо по кожному об’єкту та отримали інформацію від підрядних організацій щодо спроможності освоєння виділених державних коштів до кінця бюджетного року.

Лідером серед освоєння коштів  залишається Часлівецька сільська рада, яка освоїла 98% коштів ДФРР. Головою сільської ради Рояк М.Б.  надано пропозицію голові облдержадміністрації щодо дофінансування  даного об’єкту з метою проведення завершувальних робіт.

Станом на 05.12.2019 року є проекти, які реалізуються успішно, але є і такі, що мають залишки коштів, так:

Будівництво АЗПСМ в с. Кам'яниця – виконано робіт та освоєно коштів на 50%, до кінця поточного року планується виконати роботи ще на 25%. Вікна встановлено, з наступного тижня будуть встановлювати двері та накриття об’єкта (покрівлю).

Будівництво АЗПСМ с. Батфа –  виконано робіт приблизно на 3000,0 тис.грн., що складає 63%. До кінця поточного року буде виконано робіт на 84%.

Будівництво АЗПСМ с. Р.Комарівці –  сума договору складає 6000,000 тис.грн., виконано робіт та освоєно субвенції на суму – 4645,963 тис.грн., залишок – 375,870 тис.грн. Наразі виникло питання щодо відводу води та встановлення огорожі. Необхідно розпочати процедуру передачі та подальшої експлуатації даного об’єкта.

Відновлення покрівлі ДНЗ „Капітошка” в с.Кам'яниця - сума договору складає 773,630 тис.грн., освоєно коштів резервного фонду  555,630 тис.грн.

Будівництво спортивного комплексу по вул.Центральній в с.Невицьке Ужгородського району –  укладено договір на суму 6477,059 тис.грн., виділено коштів ДФРР - 5385,71 тис.грн., освоєно - 2001,871 тис.грн., залишок - 3383,839 тис.грн. Наразі працюють декілька бригад, роблять фасад, внутрішні роботи.

В ході обговорення питань, які стосуються об’єктів будівництва надано ряд доручень, які потребують нагального вирішення.

Остання зміна сторінки: 06-12-2019 14:23