Про забезпечення району паливними дровами

З метою недопущення зриву опалювального сезону 2022 – 2023 рр., сьогодні, на базі ДП „Ужгородське лісове господарство”, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  провів розширену нараду з головами та представниками територіальних громад Ужгородського району. Участь у нараді також прийняли перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, народний депутат України Михайло Лаба та директор ДП „Ужгородське лісове господарство” Василь Синичка.

Присутні обговорили та розібрали ситуацію, яка виникла в кожній громаді по забезпеченню дровами, а також ряд важливих питань та шляхи їх вирішення. Значну увагу приділили проблемі щодо забезпечення пільговими паливними дровами соціально незахищених та пільгових категорій громадян.

„На часі забезпечення дровами паливними усіх, хто цього потребує. До початку опалювального сезону усі сім’ї, заклади соціальної сфери, бюджетні установи повинні бути забезпечені твердим паливом стовідсотково. Ми та працівники лісу ніколи не стоятимемо осторонь у вирішенні життєво важливих питань жителів Ужгородщини, особливо у цей важкий для всієї країни час”, - зауважив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 26-09-2022 16:12