Представлено Публічний звіт в.о. голови райдержадміністрації

22 лютого 2021 року в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин представив Публічний звіт, мета якого - належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації.

Під час заходу було презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання та результати в усіх галузях району. В.о голови райдержадміністрації окреслив завдання, які реалізовувались протягом 2020 року, особливу увагу зосередив на виконанні бюджету, районних цільових програмах, інвестиційній діяльності, а також зупинився на основних векторах розвитку району у 2021 році.

Звітуючи Віталій Михайлович подякував за співпрацю районній раді, депутатам усіх рівнів, головам територіальних громад, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівникам підприємств, установ, організацій за те, що працювали в цих непростих умовах однією командою, знаходили спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань, а також громаді району за розуміння спільних проблем та підтримку всіх починань.

Остання зміна сторінки: 22-02-2021 17:21