Представлено Публічний звіт голови райдержадміністрації

21 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський представив Публічний звіт, мета якого - належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації.

У заході взяли участь голова районної ради, сільські голови, представники громадськості та ЗМІ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голова Громадської ради при райдержадміністрації.

Під час звіту голова райдержадміністрації окреслив завдання, які реалізовувались протягом 2019 року та окремо зупинився на основних векторах розвитку району у 2020 році. В районі і надалі буде продовжено реалізацію проектів в галузях освіти та охорони здоров’я, надання доступних і якісних адміністративних та соціальних послуг, збільшення доходів населення та розвиток сільських територій.

Основним шляхом досягнення успіху є ефективна співпраця між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Вячеслав Миколайович наголосив, що завдяки злагодженій роботі вдасться досягнути високих результатів у розвитку Ужгородщини.

Остання зміна сторінки: 17-03-2020 08:55