Представлено нового голову Ужгородської райдержадміністрації

Сьогодні, 6 грудня 2019 року голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко урочисто представив новопризначеного голову Ужгородської районної державної адміністрації Вячеслава Дворського.

Керівник апарату облдержадміністрації Руслана Натуркач зачитала розпорядження Президента України №459/2019-рп від 5 грудня 2019 року „Про звільнення Е.Кинєв з посади голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області” та №461/2019-рп від 5 грудня 2019 року „Про призначення В.Дворського головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області”.

Голова облдержадміністрації побажав Вячеславу Миколайовичу результативної роботи та співпраці між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для досягнення спільної мети – економічного розвитку району.

Також привітав нового керівника РДА голова районної ради Руслан Чорнак, який  запевнив, що з боку депутатського корпусу буде надаватися всебічна підтримка.

У заході взяли участь керівництво районної ради, депутатський корпус, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб та установ, сільські голови.

Остання зміна сторінки: 05-03-2020 13:09