Послугами Закарпатської служби зайнятості з початку дії воєнного стану скористалися близько 8,5 тисяч громадян

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 24.02.2022 по 08.05.2022 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося більше 3,5 тисяч осіб, серед яких понад 1,5 тисячі - жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Всього скористались послугами обласної служби зайнятості 8423 особи.

За вказаний період за сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 1089 осіб. Серед них 94 особи, які приїхали на Закарпаття з областей України, де ведуться активні бойові дії.

Крім цього, Закарпатський центр зайнятості розпочав розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Станом на сьогодні, 14 підприємствам надано компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 35 внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану  в Україні.

Остання зміна сторінки: 09-05-2022 15:06