Понад 160 закарпатців скористалися електронною послугою з реєстрації у службі зайнятості

З початку дії карантинних обмежень понад 160 мешканців Закарпатської області скористалися новою електронною послугою з реєстрації у службі зайнятості на онлайн-порталі державних послуг «Дія» https://is.gd/3E0QYG.

Онлайн-реєстрація займає лише кілька хвилин та економить час безробітного, якому не доведеться особисто йти до центру зайнятості та стояти у чергах.

Для отримання послуги треба виконати три кроки:

  1. Авторизуватись у кабінеті користувача на порталі «Дія» за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;
  2. Заповнити заяву. Завантажити документи (паспорт, документи про освіту, трудова книжка тощо) та разом із заявою надіслати  їх на розгляд до центру зайнятості, де особа планує обслуговуватися;
  3. Отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги з безробіття /або сповіщення про необхідність доопрацювання/або аргументована відмова.

Після отримання статусу безробітного, з вами зв'яжеться кар’єрний радник центру зайнятості, з метою пошуку роботи для вас.

Важливо: Під час карантину реєстрація безробітного та призначення допомоги здійснюється у день подання заяви. Якщо ви подаєте заяву у неробочий час, святковий або вихідний день, тоді реєстрація безробітного та призначення допомоги здійснюється у найближчий робочий день після подання заяви.

 

Закарпатський обласний центр зайнятості

Остання зміна сторінки: 19-11-2020 12:06