Під час наради відбулося обговорення проєкту районного бюджету на 2020 рік

28 листопада при голові райдержадміністрації Еріці Кинєв відбулася нарада за участі заступника голови РДА Єви Раті, керівника апарату Руслани Боднарюк, голів сільських рад району,  головних розпорядників бюджетних коштів та представників громадськості.

Основне питання, яке розглядалось стосувалось проєкту районного бюджету на 2020 рік (ознайомитися з текстом проекту районного бюджету на 2020 рік можна тут). Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак ознайомила присутніх з основними особливостями проекту районного бюджету на 2020 рік. Зазначила, що головна вимога у питаннях формування районного бюджету на 2020 рік – це обґрунтовані розрахунки потреб та ефективне використання бюджетних коштів. Наголосила, що проект бюджету сформовано з урахуванням Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, було проаналізовано подані бюджетними установами розрахунки проєкту бюджету на 2020 рік, зокрема, видатки на заробітну плату, енергоносії, закупівлю товарів, робіт та послуг, реалізацію програм, тощо. Обговорили питання міжбюджетних трансфертів (субвенцій) на 2020 рік між районним бюджетом і бюджетами громад. Проект бюджету схвалено розпорядженням голови РДА та подано на розгляд сесії районної ради. 

Обговорення проекту районного бюджету було досить активним, конструктивним та  жвавим, кожен учасник обговорення мав можливість висловити зауваження чи внести пропозиції.

Також під час наради розглянуто інші, не менш важливі питання.

Зокрема, голова райдержадміністрації Еріка Петрівна  проінформувала про стан виконання районної програми розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування та зимове утримання доріг району. 

Про стан реалізації проектів будівництва амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості інформувала Єва Раті – заступник голови  райдержадміністрації. 

Маріанна Михайлишина - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації інформувала про створення опорних закладів освіти в районі.

Про стан призначення субсидій в опалювальний період 2019-2020 років доповідала Андріана Зизич  – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. 

Про зміни в законодавстві щодо проведення публічних закупівель присутніх ознайомив  Роман Чейпеш  - в.о. начальника юридичного відділу райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 09:19