ОНЛАЙН СТИМУЛЯТОР: ЯК ЗМІНЮВАТИ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ СВОЄЇ ГРОМАДИ

✅ Спробуйте себе в розв'язанні реальних антикорупційних задач у симуляторі «Громадський контроль влади: як змінювати на краще життя своєї громади».

З'ясуйте, чи достатньо у вас знань та навичок для впливу на рішення влади, які викликають сумніви громади та пам'ятайте, що голос, участь та пильність навіть однієї людини — великий крок на шляху побудови вільного від корупції суспільства .

Посилання на новий симулятор : https://bit.ly/4af6X86.

Освітній серіал створено за спільної ініціативи Мінвідновлення, Мінцифри та Фундації інституційного розвитку для платформи Дія.Освіта в межах проєкту «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу», що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) — провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.

Остання зміна сторінки: 23-03-2024 08:58